Surnud hobuse elluäratamine
Surnud hobuse elluäratamiseks viiakse ellu järgmised tegevused: 1. Ostetakse kõvem...
Algis Perens.
Koolitusele on oodatud nende ettevõtete ja organisatsioonide ning struktuuriüksuste juhid, kus kasutatakse või kavandatakse kasutama hakata projektijuhtimise metoodikat.
Käsitletavad teemad:
Koolituse sissejuhatavaid slaide on võimalik näha siit.
Koolituse toimumise aega vaata koolituskalendrist.
Koolituse kohta küsi täpsemalt Algis Perensilt (algis@hbp.ee)
ORGANISATSIOONISISENE KURSUS
Organisatsioonisisese kursuse korraldamine nõuab eeltööd ja on soovitab järeltegevused:
Kursuse läbiviija tutvub organisatsiooni töökorralduslike dokumentidega, mis kirjeldavad ja reglementeerivad osalejate töökeskkonda.
Kursuse läbiviija kohtub juhtkonnaga, et täpsustada lähteülesannet ja selgitada, kui palju ja millisel viisil juhid on planeerinud panustada arendustegevuse jätkamist kursusejärgsel ajal. Vajadusel tehakse intervjuusid mõne osalejaga.
Seejärel koostab kursuse läbiviija programmi, kus pannakse paika teemade käsitlemise ulatus, rühmatööde teemad, harjutuste metoodika jms.
Kuna siin on tegemist töökorralduslike teemadega, siis enne kursust on vajalik koos juhtidega vaadata kogu programm läbi, et saada kindlustunnet. Samas saavad juhid lühikursuse ja teavad täpselt mida osalejad kursuse käigus läbivad. Selline ettevalmistus võimaldab juhtidel peale kursust olla osalejatele toeks.
Peale kursuse läbiviimist, ca 3-4 nädala pärast, on meil võimalik kokku leppida kohtumine, et võtta kokku juhtide või kõigi osalejatega ( 1,5-2 tunni jooksul ) kursusejärgne tegevus saadud teadmiste ja oskuste rakendamise kohta ja saada vastuseid tekkinud küsimustele.
Kursuse läbiviija on valmis peale kursuseprogrammi tegema tellijale kirjaliku ja suulise kokkuvõtte, mis sisaldab kursuse läbiviija poolseid neutraalseid ettepanekuid arengukohtadega tegelemiseks.